HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

TOYA KİMYA, İstanbul'da yeni kurulmuş bir firmadır. Bu şirketin genel müdürü Ayhan  Emin, ithalat & ihracat ve kimyasal hammaddelerin tedariki ve dağıtımı alanında 20 yıldan fazla tecrübe sahiptir.
Hammadde alanında Dubai, İran, Hindistan, Çin ve Güney Kore ülkeleri ile yürüttüğümüz yoğun faaliyetlere rağmen proforma ve yerli olarak hammadde satışı yapmak üzere Türkiye'de tescil ve şirket kurma kararı aldık. Ülkenin her yerindeki firmalara ve üreticilere sağlanacak satışlar daha kolay ve erişilebilir olmalıdır.
Ürünleriniz için en kısa sürede global satış pazarları sağlayabilmemiz için ihracat ürünlerinizi bize tanıtabilirsiniz.
Ürünlerimizin çoğu boya ve reçine endüstrilerinde, tutkal , baskı ve mürekkep , tinerlerde, uçucu yağlarda, ayakkabı tabanlarında, ilaç, gıda endüstrilerinde, kozmetik ve deterjanlarda, yemeklik yağlarda, tekstil , tarım ve plastiklerde kullanılmaktadır. 
Toya Kimia siz değerli müşterilerimiz hammaddelerinizi en kısa sürede tedarik etmek için en iyi pazarlama, alım satım hizmetlerini verebilmek için partner firmalar ile her türlü yakın işbirliğine hazırdır.
Toya Kimia sizinle olmaktan gurur duyuyor.

TOYA KİMYA

TOYA KİMYA olarak olağanüstü hizmet sunmaya ve tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya kararlıyız.

Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel çözümler sunmaya kendini adamıştır. 

İletişim Bilgilerimiz

TOYA KİMYA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Yeşilköy Mah, Atatürk Cad , EGS Business Park ,B2 Blok
 No:12  İç Kapı No:1 PK: 34149 İstanbul / Türkiye
 Tel :+90(850) 309 45 50  
 Fax:+90(850) 522 34 03 
 Gsm : +90(541) 919 51 62
mail:ayhan@toyakimya.com
mail:info@toyakimya.com